Hakkımızda

TGL Dış Ticaret; kurulduğu tarihte uzun yılların mevzuat bilgisi ve uygulama tecrübesine sahip, danışmalık, lojistik, yatırım, dış ticaret, destek mekanizmaları ve uygulamaları konusunda uzman profesyonel bir ekip ile faaliyetlerine başlamıştır.

Firmamız; yatırım, üretim, ihracat-ithalat, satış ve pazarlama, finans, Ar-Ge ve markalaşma, kısaca firmaların bulunduğu her konumda, ihtiyaçları olan Devlet Teşvikleri ve Destek Uygulamalarında, sürekli ve sonuca odaklı hizmetler vermektedir. Uluslararası standartlar çerçevesinde hizmet verip yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak, bulunduğumuz hizmet sektöründe fark yaratmak ve global bir firma olmak en büyük hedeflerimizdendir.

İlkeli çözüm ortaklığını oluşturacak olan, karşılıklı güvene dayalı müşteri ilişkileri yönetimi, çalışkanlık ve dürüstlük en önemli prensibimizdir.

Dış ticaret,  danışmanlık ve lojistik sektöründe “Butik Çalışma Felsefesi” ile çok fazla müşteriden ziyade, çok fazla memnun müşteri bizim için en temel esastır. Bu temel esas çerçevesinde, genç ve dinamik personelimizin yanı sıra, tecrübeli kadromuz ve dünyanın neredeyse tamamına yayılan, güvenli lojistik acente ağımız ve dış ticaret partner firmaları  ile çözüm ortağınız olmaya hazırız…